0

Czy warto zostawać w pracy po godzinach?

Posted by Wojtek on 25 stycznia 2023 in sekretarka - praca |

Zastanawiasz się nad tym, czy Twoje starania zostaną docenione i czy warto zostawać w pracy po godzinach? W takim razie koniecznie przeczytaj nasz artykuł, w którym znajdziesz odpowiedź na te pytania.

Praca w roli sekretarki jest bardzo wymagająca. Przede wszystkim osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna zawsze być na bieżąco ze sprawami firmy. Istotne jest również to, aby była do dyspozycji szefa w razie takiej konieczności. Czy warto jednak w takim przypadku zostawać w pracy po godzinach? Czy nie jest to opłacalne?

Praca po godzinach – czy warto?

W roli sekretarki doskonale odnajdują się świetnie zorganizowane osoby, które przy tym lubią kontakt z innymi ludźmi. Rzeczywiście tego typu praca może okazać się jednak bardzo wymagająca, a niekiedy szef oczekuje również, że pracownik zostanie w pracy po godzinach. Oczywiście musisz wiedzieć o tym, że nie możesz zostać do tego zmuszona.

Niekiedy jednak warto się poświęcić, ponieważ wzbudza to zaufanie, a przede wszystkim sprawia, że dana osoba jest lepiej postrzegana przez szefa i może w przyszłości liczyć nawet na podwyżkę albo awans. Warto zatem o tym pamiętać i niekiedy pójść na rękę przedsiębiorcy.

Oczywiście nadliczbowe godziny pracy powinny być również świetnie płatne. To bardzo istotne i warto o tym pamiętać. Wynegocjuj zatem z przełożonym odpowiednią stawkę, a praca stanie się dla Ciebie przyjemniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2009-2024 Praca Sekretarka All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.