0

Ty też możesz mieć profesjonalny życiorys

Posted by Wojtek on 16 listopada 2018 in sekretarka - praca |
CV

Podstawą przy szukaniu nowej pracy jest posiadanie świetnego CV. To bardzo ważne, aby ten dokument był profesjonalny i przyciągał uwagę rekrutera. Sprawdzi się to również w przypadku osób, które szukają pracy na stanowisku sekretarki. Spraw, by CV stało się Twoją najlepszą wizytówką i sprawiło, że każdy będzie chciał Cię zatrudnić.

Życiorys musi być czytelny, estetyczny, ale też bardzo zwięzły. Pamiętaj o tym, aby w tym dokumencie umieścić cel zawodowy, ale też dane osobowe. W tym dokumencie przydadzą się także informacje o Twoim doświadczeniu i zakresie podejmowanych przez Ciebie obowiązków. To w końcu jeden z najważniejszych punktów. Pamiętaj jednak o tym, aby nie wymieniać wszystkich miejsc, w których pracowałeś. Wybierz jedynie te, które będą w jakiś sposób korespondowały z ofertą, na którą odpowiadasz.

Nie zapomnij o tym, aby w krótki i zwięzły sposób opisać wykonywane przez siebie obowiązki. Nie pomijaj również umiejętności. Tam powinny znaleźć się najważniejsze informacje dotyczące znajomości języków obcych, obsługi komputera, posiadania prawa jazdy, a także przeróżnych specjalistycznych uprawnień, które z pewnością mogą Ci się przydać w pracy sekretarki. Nie zapomnij też napisać o swoim wykształceniu, ukończonych kursach i szkoleniach. Napisz jedynie o tych, które będą miały jakiś związek ze stanowiskiem, na które będziesz aplikować.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2009-2020 Praca Sekretarka All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.0.2, from BuyNowShop.com.