0

Skuteczność w działaniu to jej domena

Posted by Wojtek on 20 sierpnia 2018 in sekretarka - praca |
sekretarka

W wielu przedsiębiorstwach, które już od lat działają na polskim rynku są potrzebne sekretarki. Wydawać by się mogło, że niemal każda osoba może podjąć się takiej pracy – nic bardziej mylnego. Okazuje się, że firmy oczekują od osób ubiegających się o takie stanowisko doświadczenia – najczęściej minimum półrocznego, co jest nierzadko warunkiem koniecznym. Oprócz tego istotna jest także znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

W końcu sekretarka bardzo często musi komunikować się z zagranicznymi klientami. Ważna jest także znajomość pakietu Microsoft Office, a także wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Nie bez znaczenia jest również umiejętność pracy pod presją czasu, a także dobra jej organizacja. Ponadto dla pracodawców znaczenie ma też samodzielność, inicjatywa i skuteczność w działaniu.

Sekretarki mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także normowany czas pracy – najczęściej jest to osiem godzin dziennie, od ósmej do szesnastej. Firmy zapewniają płatny urlop oraz możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Ponadto sama praca najczęściej odbywa się w przyjaznej atmosferze. Pracodawcy kuszą pracowników atrakcyjnym systemem świadczeń dodatkowych, w którego skład wchodzi prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, czy też dofinansowanie do karty Multisport.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2009-2024 Praca Sekretarka All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.